طراحی سایت پلان

یکی از انواع طراحی سایت ، طراحی سایت پلان است. در واقع این نوع طراحی سایت یکی از انواع طراحی سایت مهندسی است که برای پروژه های ساختمانی به منظور به نمایش گذاشتن پلان ساختمان های تجاری و مسکونی طراحی و راه اندازی می شود. از این رو معماران و تمام افراد می توانند پلان و همچنین نقشه ساختمان ها را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

ویژگی‌های سایت پلان

به عنوان مزیت عمده این نوع طراحی سایت می توان به تبادل اطلاعات آسان و سریع بین معماران اشاره کرد. در واقع این نوع طراحی سایت می تواند موجب افزایش سطح دانایی و اطلاعات مهندسان و معماران و حتی افراد عادی در جامعه شود. علاوه بر این می تواند موجب ایده سازی و افزایش خلاقیت افراد فعال در صنعت ساختمان سازی و معماری شود.

امکانات پیش فرض سایت پلان

در این نوع طراحی سایت معمولا فضایی را طراحی می کنند که در آن پلان ها و نقشه ها در معرض نمایش عموم قرار بگیرد. این نمونه طراحی سایت می تواند با هدف نمایش تبحر و معرفی شخصی صورت بگیرد. در واقع شخص قادر است تا تمام ایده های خلاقانه خود را در این طراحی سایت پیاده کند. امکان آموزش نرم افزارهای معماری نیز در این نوع طراحی سایت وجود دارد. پرسش و پاسخ از دیگر امکانات پیاده سازی شده در این نوع طراحی سایت است.

طراحی اختصاصی سایت پلان

ویژگی اصلی طراحی سایت در شرکت آرمان برتر، استفاده از زبان برنامه‌نویسی php برای طراحی سایت است. اکثر شرکت‌های طراحی سایت از سیستم‌های آماده مانند وردپرس استفاده می‌کنند که همواره خطر هک شدن را بهمراه دارد و برخی دیگر بدلیل سهولت در کدنویسی از asp برای ایجاد سایت استفاده می‌کنند که بدلیل استفاده از سرورهای ویندوزی خطر هک شدن همچنان وجود دارد و همچنین بدلیل اپن سورس نبودن این نرم افزارها ممکن است برنامه مخربی نیز درون برنامه وجود دشته باشد.

شرکت طراحی سایت آرمان برتر طراحی سایت را توسط فریمورک قدرتمند لاراول انجام می‌دهد که در حال حاضر بهترین و امن‌ترین سیستم دنیاست. برای درک بهتر این مطالب توصیه می‌شود قبل از اقدامی مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. شرکت آرمان برتر تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت پلان موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت آرمان برتر می باشد.

هزینه طراحی سایت پلان

هزینه ی طراحی سایت پلان و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه‌های طراحی سایت برای شرکت‌ها شرکت طرح و پردازش آرمان برتر ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

جهت اطلاع از هزینه و قیمت طراحی سایت پلان می‌توانید از طروق زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید;

ارسال نظر :
`
نظرات ثبت شده :