طراحی سایت مذهبی

یکی از انواع طراحی سایت که در ایران دارای طرفداران زیادی است، طراحی سایت مذهبی می باشد. در واقع این نوع طراحی سایت بستری را برای برقراری ارتباط و اطلاع رسانی در زمینه های مختلف دینی و مذهبی فراهم می کند. این طراحی سایت می تواند به شیوه های مختلف انجام شود برای مثال طراحی فروشگاه اینترنتی به منظور فروش محصولات و کالاهای مذهبی و یا طراحی سایت شرکتی و پرسش و پاسخ برای معرفی ادیان و مذاهب مختلف و غیره.

هدف از داشتن سایت مذهبی چیست؟

یکی از اصلی ترین هدف طراحی سایت مذهبی ، ایجاد دسترسی آسان به اطلاعات در مورد ادیان مختلف است. با افزایش استفاده از اینترنت ، افراد بسیاری برای رفع نیازهای دینی خود، به اینترنت مراجعه می کنند. در این میان وجود سایت های مذهبی که بتواند این نیاز را برطرف کند، ضروری به نظر می رسد. این نوع طراحی سایت ، به ویژه در ایران که بیشتر جمعیت آن را مردم مسلمان تشکیل می دهند، بسیار پرطرفدار است. یکی دیگر از اهداف این نوع طراحی سایت، می تواند کسب درآمد از طریق فروش آنلاین محصولات مختلف مذهبی و دینی باشد.

امکانات پیش فرض سایت مذهبی

طراحی سایت مذهبی در بردارنده امکانات گسترده و متفاوتی است و بسته به هدفی که دارد می تواند امکانات بیشماری را در خود جای دهد. برخی از امکانات مورد استفاده در این نوع طراحی سایت عبارتند از: انجمن ها و فروم های دینی،بخش گالری فیلم و تصاویر،امکان پخش قرآن و دعا به صورت آنلاین و دانلود فایل های صوتی،بخش اوقات شرعی، ارائه فایل کتب دینی و مذهبی به صورت یک کتابخانه آنلاین، عضویت در خبرنامه،امکان فروش آنلاین، بخش پرسش و پاسخ و غیره.

طراحی اختصاصی سایت مذهبی

ویژگی اصلی طراحی سایت در شرکت آرمان برتر، استفاده از زبان برنامه‌نویسی php برای طراحی سایت است. اکثر شرکت‌های طراحی سایت از سیستم‌های آماده مانند وردپرس استفاده می‌کنند که همواره خطر هک شدن را بهمراه دارد و برخی دیگر بدلیل سهولت در کدنویسی از asp برای ایجاد سایت استفاده می‌کنند که بدلیل استفاده از سرورهای ویندوزی خطر هک شدن همچنان وجود دارد و همچنین بدلیل اپن سورس نبودن این نرم افزارها ممکن است برنامه مخربی نیز درون برنامه وجود دشته باشد.

شرکت طراحی سایت آرمان برتر طراحی سایت را توسط فریمورک قدرتمند لاراول انجام می‌دهد که در حال حاضر بهترین و امن‌ترین سیستم دنیاست. برای درک بهتر این مطالب توصیه می‌شود قبل از اقدامی مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. شرکت آرمان برتر تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت مذهبی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت آرمان برتر می باشد.

هزینه طراحی سایت مذهبی

هزینه ی طراحی سایت مذهبی و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه‌های طراحی سایت برای شرکت‌ها شرکت طرح و پردازش آرمان برتر ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

جهت اطلاع از هزینه و قیمت طراحی سایت مذهبی می‌توانید از طروق زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید;

ارسال نظر :
`
نظرات ثبت شده :