طراحی سایت ساختمانی و معماری

هدفمندترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات برای شرکت های ساختمانی و معماری، اینترنت و داشتن یک سایت مناسب است. طراحی سایت ساختمانی طوری انجام میگیرد تا شرکت ساختمانی بتواند پروژه های انجام شده ی خود، خدمات قابل ارائه، اطلاعات تماس و توضیحی و ... را در معرض دید بازدیدکنندگان خود در سراسر جهان و بصورت 24 ساعته قرار دهد.
در صورتی که شرکتی لوازم ساختمانی و تجهیزات و مصالحی برای فروش داشته باشد ، میتواند با طراحی یک وب سایت حرفه ای ساختمانی، فروش آنلاین و یا ثبت سفارش داشته باشد.
نمایش گالری های عکس و فیلم از پروژه ها، نمایش تور مجازی و یا نمایش 360 درجه از نوع خدمات، پروژه ها و یا محصولات از دیگر امکاناتی است که یک سایت حرفه ای برای شرکت ساختمانی، میتواند داشته باشد.

شرکت ساختمانی کنگره هنر سیویل نمونه ای زیبا از شرکت ساختمانی می باشد.

طراحی سایت ساختمانی

شرکت طراحی سایت آرمان برتر با طراحی پروژه های بزرگ در زمینه ی ساختمان مانند شرکت های مجری پروژه های ساختمانی، شرکت های تولید کننده و یا فروشنده ی مصالح و تجهیزات ساختمانی در خدمت شماست. ما یک سایت ساده تحویل شما نمیدهیم. وب سایتی که ما میدهیم برای شما سود خالص است! ارتقای رتبه ی وب سایت در موتورهای جستجوگر، طراحی گرافیکی خاص برای سایت ساختمانی خاص شما، قرار دادن امکانات مختص یک سایت ساختمانی و البته مشاوره ی بازاریابی اینترنتی به شما از جمله خدمات ویژه ی شرکت طراحی سایت در طراحی سایت ساختمانی می باشد.

تصور کنید وب سایت شما در کلماتی نظیر شرکت ساختمانی، شرکت معماری، تولید کننده ی تجهیزات ساختمان، خرید تجهیزات ساختمان، خرید تاورکرین، اجاره ی تاور، دوربین مدار بسته، آیفون تصویری و ... در رتبه های بالای گوگل باشد. این کاریست که ما برای شما همراه با طراحی سایت شما انجام می دهیم.
طراحی سایت ساختمانی برای 3 گروه با امکانات خاص خودشان انجام میگیرد :

 1. طراحی برای شرکت های ساختمانی و مجریان پروژه های ساختمانی و سازندگان این امر
 2. طراحی برای شرکت ها و تولیدکنندگان و فروشندگان تجهیزات مرتبط با ساخت ساختمان
 3. طراحی سایت ساختمانی برای شرکت ها و فروشندگان وسائل و تجهیزات داخل ساختمان

در هر سه ی این موارد مهمترین مورد، دیده شدن این سایت ها در موتورهای جستجوگر از طریق رتبه ی بالا در کلمات کلیدیشان می باشد. طراحی سایت استاندارد و بهینه سازی وب سایت برای گوگل که تخصص شرکت طراحی سایت می باشد، مهمترین مورد در این زمینه است. تمامی سایت های طراحی شده در زمینه ی ساختمان توسط شرکت آرمان برتر توانسته اند ظرف مدت بسیار اندکی به این مورد دست پیدا نمایند.

اما مسئله ی مهم دیگر که بعد از ورود کاربر هدف به سایت است، نگه داشتن کاربر درون سایت و اصطلاحا تشویق کاربر به کلیک دوم می باشد. گرافیک وب سایت باید طوری باشد که دید کلی ای از کار شرکت ساختمانی را در همان نگاه اول به بازدید کننده ی سایت بدهد. نمایش سریع مطالب از دیگر ویژگی هایی است که باید یک سایت ساختمانی داشته باشد. امکانات یک سایت ساختمانی باید ابتدا مرتبط با زمینه ی کاری این وب سایت بصورت کامل و درست قرار بگیرند تا مشتریان با پیدا کردن مسائل مورد نیازشرکت ساختمانی، مشاهده ی تفاوت های شرکت با دیگر شرکت ها و در نهایت اعتماد به شرکت، بصورت یک مشتری واقعی در بیایند.

طراحی سایت ساختمانی از تخصص های اصلی شرکت طرح و پردازش آرمان برتر می باشد که با تجربه ی بالا و مشاوره ی دقیق در زمینه طراحی سایت و تکنیک های بازاریابی اینترنتی به شما، شما را از آزمون و خطاهای بی مورد باز و چندین گام به جلو می برد.

ویژگی‌های سایت ساختمانی و معماری

ویژگی معرفی محصولات و نمایش پروژه های موفق و همچنین افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی ، از جمله ویژگی های طراحی سایت ساختمانی و معماری می باشد.

شما با طراحی سایت معماری می توانید محصولات و تولیدات خود و انواع آن را به راحتی در معرض نمایش مشتریان قرار دهید و برای آنها سهولتی فراهم نمایید که دیگر برای مشاهده خدمات شما و مشاهده محصولات شما و پرسش و پاسخ درباره انواع آن، نیاز به سفر های کوتاه و بلند شهری به نمایشگاه شما را نداشته باشند.

بسیاری از شرکت های ساختمانی و معماری امروزه با بهره گرفتن از طراحی سایت برای کسب و کار خود، باعث رضایت مندی مشتریان و همچنین افزایش فروش و افزایش درآمد شرکت خود شده اند.

ویژگی ها و امکاناتی از قبیل:

 • نمایش محصولات
 • نمایش پروژه ها
 • سابقه کاری 
 • فروش اینترنتی
 • افزایش فروش
 • گستردگی بازار هدف
 • دریافت سفارشات اینترنتی
 • ارتباط آنلاین با مشتریان
 • دارا بودن سیستم مسیج سنتر
 • و...

از جمله این ویژگی ها و امکانات طراحی سایت از نوع ساختمانی می باشد.

هدف از داشتن سایت ساختمانی و معماری چیست؟

اهداف شرکت های ساختمانی و معماری از طراحی سایت معمولا این سه مورد می باشد:

 1. نمایش محصولات و پروژه ها
 2. تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
 3. افزایش فروش و فروش آنلاین

این سه هدف عمده ای است که شرکت های ساختمانی زیادی را ترغیب نموده که اقدام به طراحی سایت نمایند.

البته موفقیت چشم گیر بسیاری از آنها از طریق جذب مشتریان اینترنتی به کسب و کار خود، بی تاثیر در استقبال از طراحی سایت برای این شرکت ها، نبوده است. شما می توانید نتایج بدست آمده از طراحی سایت ها را با تماس با شرکت های موفق ساختمانی، از خود آنها جویا شوید و به تاثیر طراحی سایت برای شرکت خود پی ببرید. تعدادی از این شرکت ها را که دارای وب سایت هستند در بخش پایین و نمونه پروژه ها می توانید مشاهده، و با ورود به وب سایت های آنها می توانید با آنها ارتباط برقرار نمایید.

البته رسیدن به این اهداف، بستر ها و زمینه هایی را نیازمند است، آگاهی به مسائل روز و علم روز طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو، از جمله این مسائل می باشد.

شرکت طراحی سایت آرمان برتر با آگاهی به این مسائل و طراحی سایت حرفه ای برای شما، می تواند راه مناسبی برای شرکت معماری و ساختمانی شما، برای رسیدن به این هدف باشد.

 

دلایل موفقیت سایت ساختمانی و معماری

افزایش تعداد مشتریان و افزایش تعداد فروش شرکت های ساختمانی از طریق وب سایت و بازار اینترنتی فقط در صورت یک طراحی سایت ساده اتفاق نیفتاده است.

دلیل موفقیت این وب سایت ها رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت و بهینه سازی سایت هایشان برای موتور های جست و جو می باشد. زیرا اگر وب سایت های ساختمانی طراحی شده را کاربران و مشتریان با عبارات کلیدی مثل شرکت معماری و شرکت ساختمانی و یا محصولات آنها از جمله آیفون تصویری و دکوراسیون و... جست و جو نمایند و وب سایت شرکت ساختمانی شما پیدا نشود و یا در انتهای لیست های جست و جو گر قرار بگیرد، قطعا شما نمی توانید مشتریان و کاربران اینترنتی را به وب سایت خود جذب نمایید، زیرا بسیاری از کاربران اینترنتی فقط صفحات اول لیست های جست و جو شده را مشاهده می نمایند و به انتخاب سایت مورد نظر می پردازند.

شرکت طراحی سایت آرمان برتر با رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما در کنار اصول حرفه ای طراحی سایت، شما را به موفقیت در این زمینه خواهد رساند. زیرا متخصصان و طراحان حرفه ای شرکت آرمان برتر، آشنا به تمام اصول حرفه ای طراحی سایت روز و الگوریتم های موتور های جست و جو گر می باشد، که می توانند بهینه ترین سایت را با بازده فراوان برای شما طراحی نمایند.

طراحی اختصاصی سایت ساختمانی و معماری

ویژگی اصلی طراحی سایت در شرکت آرمان برتر، استفاده از زبان برنامه‌نویسی php برای طراحی سایت است. اکثر شرکت‌های طراحی سایت از سیستم‌های آماده مانند وردپرس استفاده می‌کنند که همواره خطر هک شدن را بهمراه دارد و برخی دیگر بدلیل سهولت در کدنویسی از asp برای ایجاد سایت استفاده می‌کنند که بدلیل استفاده از سرورهای ویندوزی خطر هک شدن همچنان وجود دارد و همچنین بدلیل اپن سورس نبودن این نرم افزارها ممکن است برنامه مخربی نیز درون برنامه وجود دشته باشد.

شرکت طراحی سایت آرمان برتر طراحی سایت را توسط فریمورک قدرتمند لاراول انجام می‌دهد که در حال حاضر بهترین و امن‌ترین سیستم دنیاست. برای درک بهتر این مطالب توصیه می‌شود قبل از اقدامی مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. شرکت آرمان برتر تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت ساختمانی و معماری موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت آرمان برتر می باشد.

هزینه طراحی سایت ساختمانی و معماری

هزینه ی طراحی سایت ساختمانی و معماری و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه‌های طراحی سایت برای شرکت‌ها شرکت طرح و پردازش آرمان برتر ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

جهت اطلاع از هزینه و قیمت طراحی سایت ساختمانی و معماری می‌توانید از طروق زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید;

ارسال نظر :
`
نظرات ثبت شده :