طراحی سایت همایش

در حال حاضر همایش ها و کنفرانس های زیادی در ایران برگزار می شود که برای اطلاع رسانی در مورد تاریخ و محل برگزاری آن ها و همچنین معرفی موضوع  و حوزه همایش ها باید از روش های تبلیغاتی استفاده کرد. برای این منظور راه های زیادی وجود دارد که برخی از آنها نیازمند هزینه های زیادی هستند.

هدف از داشتن سایت همایش چیست؟

طراحی سایت در واقع به عنوان یک الزام برای برگزاری همایش ها محسوب می شود و عدم داشتن یک وب سایت همایش برای کنفرانس ها و همایش ها نسبتا بی معنی است. در ادامه به برخی از مزایای طراحی سایت همایش اشاره خواهیم کرد.

امکانات پیش فرض سایت همایش

طراحی سایت همایش به مانند یک سایت معرفی است که دارای امکاناتی نظیر بخش اخبار، بخش راهنمای نگارش مقالات، محورهای مورد بحث در کنفرانس، بخشی برای اطلاع رسانتی در مورد تاریخ های مهم ، درباره کنفرانس، تماس با ما، بخش عضویت در همایش ، صفحه ای برای معرفی اسپانسرهای همایش و غیره می باشد.

طراحی اختصاصی سایت همایش

ویژگی اصلی طراحی سایت در شرکت آرمان برتر، استفاده از زبان برنامه‌نویسی php برای طراحی سایت است. اکثر شرکت‌های طراحی سایت از سیستم‌های آماده مانند وردپرس استفاده می‌کنند که همواره خطر هک شدن را بهمراه دارد و برخی دیگر بدلیل سهولت در کدنویسی از asp برای ایجاد سایت استفاده می‌کنند که بدلیل استفاده از سرورهای ویندوزی خطر هک شدن همچنان وجود دارد و همچنین بدلیل اپن سورس نبودن این نرم افزارها ممکن است برنامه مخربی نیز درون برنامه وجود دشته باشد.

شرکت طراحی سایت آرمان برتر طراحی سایت را توسط فریمورک قدرتمند لاراول انجام می‌دهد که در حال حاضر بهترین و امن‌ترین سیستم دنیاست. برای درک بهتر این مطالب توصیه می‌شود قبل از اقدامی مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. شرکت آرمان برتر تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت همایش موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت آرمان برتر می باشد.

هزینه طراحی سایت همایش

هزینه ی طراحی سایت همایش و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه‌های طراحی سایت برای شرکت‌ها شرکت طرح و پردازش آرمان برتر ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

جهت اطلاع از هزینه و قیمت طراحی سایت همایش می‌توانید از طروق زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید;

ارسال نظر :
`
نظرات ثبت شده :