طراحی ارزان قیمت

شاید شما قصد راه اندازی و طراحی سایت را داشته باشید که قیمت طراحی آن پایین بوده باشد و البته قصد این را ندارید که وب سایت شما امکانات متنوعی داشته باشد. همچنین فقط به بعد نمایشی اطلاعات در یک قالب ساده فکر می نمایید؛

راهکار ما برای شما به جای استفاده از CMS ها و ابزار رایگان طراحی سایت ، که در آن اصول حرفه ای طراحی سایت و بهینه سازی سایت و سئو بکار نرفته است این می باشد که از "پکیج طراحی سایت ارزان " شرکت طراحی سایت آرمان برتر استفاده نمایید.

در طراحی سایت ارزان شما با استفاده از این پکیج می توانید دارای سایتی باشد که اصول حرفه ای طراحی سایت در آن به طور کامل رعایت شده باشد و همچنین تمام موارد استاندار در طراحی سایت رعایت شود.

با کلیک بر روی عکس های زیر به صفحه مربوط به لیست قیمت پلن های مختلف طراحی سایت دسترسی پیدا می نمایید.

تعرفه و ریز امکانات طراحی فروشگاه اینترنتی تعرفه ها و ریز امکانات طراحی سایت معرفی و شرکتی
طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی سایت شرکتی

 

البته اگر قصد اضافه نکردن امکانات حرفه ای مانند فروشگاه اینترنتی به وب سایت خود را نداریم و قصد این را نداریم که از سایت در آینده بهره وری فوق العاده زیادی داشته باشیم، می توانیم از پکیج طراحی سایت ارزان در شرکت طراحی سایت آرمان برتر استفاده نماییم.

امکاناتی از قبیل نمایش اخبار شرکت و نمایش اطلاعات شرکت و ارائه لیست محصولات در قالب اخبار روزانه و همچنین بخش ارتباط با ما می تواند تشکیل دهنده قسمت های مختلف وب سایت ما باشد.

طراحی سایت ارزان

شرکت طراحی سایت آرمان برتر با توجه به طراحی سایت حرفه ای و استفاده از متد جدید روز در طراحی سایت می تواند برای شما پکیجی ارزان و مناسب با درخواست شما، به شما ارائه نماید، که اصول سئو و بهینه سازی نیز در آن رعایت شده باشد. زیرا رعایت این موارد تاثیر زیادی در دیده شده شما در اینترنت و موتور های جست و جو خواهد داشت.

شاید نکته مهمی که CMS ها و ابزار آماده مانند جوملا و ورد پرس نتواند برای وب سایت شما محیا نماید، قرار گرفتن شما در ابتدای لیست های موتور های جست و جو می باشد، زیرا برای رسیدن به این مهم باید تمام موارد حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت رعایت شده باشد. در غیر این صورت وب سایت شما در مرتبه ی پایینی از این لیست ها قرار خواهد گرفت. 

شرکت طراحی سایت آرمان برتر با طراحی حرفه ای پکیج سایت های ارزان برای شما تمام موارد بهینه سازی و سئو را رعایت نموده و باعث ارتقاء پیج رنک شما خواهد شد. سفارش ما به شما اگر قصد هزینه پایین برای طراحی سایت را دارید، ابتدا مطالعه معایب CMS ها و ابزار آماده ی طراحی وب سایت می باشد، و سپس تماس با شرکت آرمان برتر و کسب اطلاعات درباره پکیج طراحی سایت ارزان ما می باشد.

زیرا توسط این روش شما حداقل صاحب سایتی با قیمت پایین خواهید شد که البته تمام اصول طراحی حرفه ای سایت در آن رعایت و بهینه سازی سایت در آن انجام شده است، که در این صورت شما می توانید در موتور های جست و جو در مرتبه ی بالایی از لیست سرچ دایره واژگان مربوط به وب سایت خود شوید.

این یک شعار تبلیغاتی نیست:

هدف ما ارتقاء و پیشرفت شما می باشد. 

ویژگی‌های ارزان قیمت

ویژگی طراحی سایت ارزان ، جنبه هزینه طراحی آن می باشد. شما با استفاده از پکیج طراحی سایت ارزان، مالک وب سایتی خواهید شد که هزینه زیادی برای طراحی آن پرداخت نکرده اید.

البته بسیاری از طراحی سایت های ارزان با استفاده از نرم افزار های آماده مثل جوملا و وردپرس انجام می شود.

تذکر ما به شما دوستان این می باشد که راه اندازی و طراحی سایت با این ابزار حتی می تواند هیچ هزینه ای برای شما در بر نداشته باشد. زیرا شما با یک آموزش ساده می توانید یک وب سایت را با این ابزار آماده و cms های رایگان، خودتان به راحتی انجام دهید.

ضمنا در طراحی وب سایت با این ابزار اصول حرفه ای طراحی سایت و متد های روز طراحی سایت برای شما رعایت نخواهد شد و همچنین رعایت قواعد بهینه سازی سایت در این گونه طراحی، هرگز باعث پیشرفت شما نخواهد شد.

امنیت پایین و استفاده بسیاری از کد نویسان از وب سایت شما برای تبلیغات مخفی از معایب دیگر طراحی سایت با ابزار آماده می باشد.

سفارش ما به شما برای اینکه می خواهید مالک وب سایت ارزان شوید این می باشد که از پکیج های طراحی سایت های ارزان شرکت های معتبر طراحی سایت استفاده نماید.

زیرا با توجه به رعایت اصول حرفه ای طراحی سایت برای شما و ارائه یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی به شما، می تواند باعث پیشرفت شما در زمینه کاریتان شود.

دیگر نگران از دست رفتن امنیت وب سایت خود نیز نخواهید بود زیرا تمام مدیریت آن به عهده خودتان خواهد بود و مسلما هیچ سو استفاده ی تبلیغات مخفی ای در کد های وب سایت شما وارد نخواهد شد. 

هدف از داشتن ارزان قیمت چیست؟

هدف از طراحی سایت ارزان داشتن وب سایتی است که هزینه ای کم برای طراحی و راه اندازی آن پرداخت شده باشد. معمولا برای بسیاری از مشاغل خرد و کوچک می توانیم از این پکیج استفاده نماییم. زیرا با توجه به زمینه فعالیت ما نیازی به بسیاری از امکانات حرفه ای طراحی سایت را برای خود احساس نمی کنیم.

وب سایت های ما بیشتر جنبه نمایشی دارند و انتشار اخبار ساده برای تبلیغات و نمایش محصولات ما اکتفا می کند.

در این موارد ما با هدف کمتر شدن هزینه می توانیم اقدام به طراحی سایت نماییم به گونه ای که برای ما هزینه بالایی در بر نداشته باشد.

البته نکته مهم رعایت موارد حرفه ای طراحی سایت می باشد. شما با استفاده از پکیج طراحی سایت ارزان ، با هزینه کم می توانید مالک سایتی حرفه ای و اختصاصی شوید که تمام موارد بهینه سازی سایت نیز در آن رعایت شده باشد.

همچنین شرکت طراحی سایت آرمان برتر با توجه با داشتن طراحان سایت حرفه ای، می تواند در صورت نیاز شما در آینده به امکانات اضافی، برای شما اقدام به تکمیل درخواست هایتان نماید. پشتیبانی همیشگی از وب سایت شما از وظایف شرکت طراحی سایت آرمان برتر بوده و جلب رضایت مشتریان از موارد و اهداف اصلی شرکت ما می باشد. 

دلایل موفقیت ارزان قیمت

دلیل موفقیت پکیج طراحی سایت ارزان شرکت آرمان برتر به نسبت سایر طراحی سایت های ارزان، استفاده از طراحی حرفه ای سایت توسط طراحان حرفه ای سایت می باشد.

همچنین رعایت موارد بهینه سازی سایت و سئو نیز برای این دسته از وب سایت ها، از دلایل دیگر موفقیت وب سایت های شرکت طراحی سایت آرمان برتر و وجه تمایز ما نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت می باشد.

با توجه به اینکه در طرز تفکر بسیاری از مردم جهان برای خرید و فروش کالا،  پیدا کردن کالای ارزان از نکات مهم در خریدهای آنها می باشد، در زمینه پیدا کردن پکیجی برای طراحی سایت هایشان که هزینه ای به نسبت پایین تر از سایر موارد طراحی سایت داشته باشد، نیز از دلایل استقبال از طراحی سایت ارزان می باشد.

اما با توجه به ضرب المثل قدیمی که " هیچ ارزانی بی دلیل نیست " باید به شما دوستان هشدار بدهم که استفاده شرکت هایی که اصول حرفه ای طراحی سایت را رعایت نمی نمایند، برای شما مناسب نخواهد بود! ابزار های آماده که برای طراحی سایت استفاده می شوند را خود اشخاص با آموزشی ساده می توانند فرا بگیرند و اقدام به طراحی سایت نمایند.

اما باید تاکید دوباره نمایم که شما بهتر است اگر قصد طراحی سایت ارزان برای خود را دارید، لطفا با تماس با ما از شرایط پکیج طراحی ارزان ما آگاهی پیدا کرده و یا با مطالعه دقیق مطالب این بخش، اطلاعات کافی در این زمینه پیدا نمایید و سپس اقدام به طراحی سایت نماید.

طراحی اختصاصی ارزان قیمت

ویژگی اصلی طراحی سایت در شرکت آرمان برتر، استفاده از زبان برنامه‌نویسی php برای طراحی سایت است. اکثر شرکت‌های طراحی سایت از سیستم‌های آماده مانند وردپرس استفاده می‌کنند که همواره خطر هک شدن را بهمراه دارد و برخی دیگر بدلیل سهولت در کدنویسی از asp برای ایجاد سایت استفاده می‌کنند که بدلیل استفاده از سرورهای ویندوزی خطر هک شدن همچنان وجود دارد و همچنین بدلیل اپن سورس نبودن این نرم افزارها ممکن است برنامه مخربی نیز درون برنامه وجود دشته باشد.

شرکت طراحی سایت آرمان برتر طراحی سایت را توسط فریمورک قدرتمند لاراول انجام می‌دهد که در حال حاضر بهترین و امن‌ترین سیستم دنیاست. برای درک بهتر این مطالب توصیه می‌شود قبل از اقدامی مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت ، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. شرکت آرمان برتر تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با سلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی ارزان قیمت موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت آرمان برتر می باشد.

هزینه طراحی ارزان قیمت

هزینه ی طراحی ارزان قیمت و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد. تعرفه‌های طراحی سایت برای شرکت‌ها شرکت طرح و پردازش آرمان برتر ، با توجه به زمان و ارزش کاری سنجیده شده و بصورت منصفانه ای ارائه می گردد.

جهت اطلاع از هزینه و قیمت طراحی ارزان قیمت می‌توانید از طروق زیر با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید;

ارسال نظر :
`
نظرات ثبت شده :